Představujeme token inspirovaný Dogecoinem s hodnotou více než 100 000 $

0

Která je ta nejdražší kryptoměna na světě? Jako hlavní kandidát se nám nabízí Bitcoin, který se současnou hodnotou téměř 8 000 $ předčí většinu coinů. Existují však podivné (většinou ERC) tokeny, které nesou daleko větší hodnotu. Nedávno někdo vytvořil nový NFT token (non-fungible token) krytý 1 155 777,1 Enj (~ 105 000 $).

A co je ještě lepší, tento token nese jméno It ‘good to be king, vznikl 1.3.2020 a v logu má známého pejska Shiba na počest DOGE-coinu (viz titulní obrázek). Momentálně existuje pouze jeden takovýto coin. A ještě jedna kuriozita, It ‘good to be king token svou hodnotou pouze maličko překonává The Monolith – originální ERC-1155 token

Více o NFT a technologii ERC-1155

Standard EFT-1155 od Enjinu byl vytvořen jako alternativa k ERC-721 protokolu a opravuje některé problémy tohoto protokolu. Umožňuje uložit různé tokeny v rámci jediného kontraktu s použitím minimálního množství prostoru k odlišení od dalších ERC-1155 tokenů.

Jinými slovy, ERC-1155 zabírá méně místa, díky čemuž při posílání pálí méně GAS-u a je také uživatelsky příjemnější. Pro vytvoření ERC-1155 není zapotřebí smart kontrakt.

NFT (Non-fungible Tokeny) představují skvělý způsob, jak svázat více coinů v jednom kontraktu a vytvořit z nich nový token. Tato technologie vypadá velice slibně. V době, kdy se postupně začíná tokenizovat světová ekonomika, nabízí skvělý způsob, jak vytvořit decentralizované ETF a jiné finanční nástroje, či diverzifikovat riziko do více coinů.

V současnosti se Enjin se svými NFT zaměřuje hlavně na herní průmysl, kde vidí největší využití.

Zajímavé čtení:

Víte, proč nyní padá trh s kryptoměnami? Člen LIBRA Association nabízí vysvětlení. Měli bychom mu věřit?

Člen Libra Association nabízí vysvětlení propadu trhu s kryptoměnami

Hlasovali jste už v naší anketě?

Dosáhl již Bitcoin své dno?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Zdroj:
cointelegraph.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno