To nejlepší z Redditu – Vtipy, které si získaly kryptoměnové fanoušky

0

Kryptoměnový prostor s rostoucí cenou výrazně ožil. Obrovské množství informací se valí z každé strany a občas není na škodu se zastavit a trochu se pousmát. Máme pro vás výběr těch nejlepších vtipů z hlavní redditové skupiny o kryptoměnách.

Silk Road

Kolik Bitcoinů padlo na drogy? No, bylo jich opravdu hodně. Ačkoliv si většina z nich dnes možná trhá vlasy, jeden příspěvek (bohužel nedohledatelný) byl opravdu roztomilý. „Před dlouhou dobou jsem koupil LSD asi za 10 Bitcoinů. Opravdu toho nelituju!“

Jiný uživatel přišel s printscreenem z počátečních dob Silk Road a myslím, že doby, kdy marihuana či houbičky stály okolo 40 BTC, jsou už nenávratně pryč.

Old screenshot I took of Silk Road just weeks after it had opened from CryptoCurrency

Dalším úspěšným kouskem je montáž ze Simpsonových. Jistě znáte jméno Bitcoin SV a nechvalně proslulého Craiga Wrighta. Video mluví za vše.

Someone doesn’t belong here… from CryptoCurrency

Kdo někdy řešil problémy s burzou a musel kontaktovat kryptoměnový support, tak jistě ví, že to nebývá žádný med, a obzvlášť Coinbase je tímto proslulá. Čest výjimkám.

Finally found Coinbase’s Customer Service department. from CryptoCurrency

Ačkoliv je technologie kryptoměn unikátní a úžasná, nemá cenu si nic nalhávat. Většina je zde kvůli penězům a i ti, kdo jsou zde kvůli technologii, rozhodně peníze navíc neodradí! Jak rychle a pohodově sehnat první Lambo:

Moon Lambo 101 from CryptoCurrency

Největší velryba ve vesmíru

Nákup s pomocí kryptoměn je stále velmi vzácnou věcí. Následující video dobře vystihuje pocity lidí, kteří chtějí něco koupit pomocí kryptoměn.

How it feels when I try to buy things with cryptos. from CryptoCurrency

Když se neustále někdo ptá na usecase kryptoměn. Jeden nový usecase pro fiat peníze objevili ve Venezuele. Dokáže simulovat listí!

Jedna z věcí, kterými kryptoměny prosluly, je obrovské množství profesionálních technických analytiků. Pokud jedním ještě nejste, tak děláte něco špatně. Tady je základní návod, jak správně pochopit grafy kryptoměny.

A když už se z vás stane profesionální trader, který má konzistentní výsledky a postupně se mu daří snižovat hodnotu svého portfolia, tak proč se nestát rovnou i doktorem? Bitcoin je všelék!

I tak je ovšem důležité pochopit, jak se vlastně má situace doopravdy.

Introducing you the financial adviser that made me lost $25K from CryptoCurrency

Nakonec se stejně velká většina vrátí k prostému hodlingu. Život hodlerů je totiž o tolik snazší.

Hodlers vs traders from CryptoCurrency

Nakonec vám bude stačit jenom jednou za čas mrknout na telefon a vše bude v pořádku.

When bitcoin moons from CryptoCurrency

Co číst dále:

[ZPRÁVY] Bakkt bude spuštěn už zítra – co očekávat? • Jak dobře znáte nejpoužívanější stablecoiny?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno