Tone Vays – $2 800 za Bitcoin před halvingem nebude nic hrozného

0
Tone Vays změnil názor! - Bitcoin již pravděpodobně našel své dno

Tone Vays věří, že cena $2 800 za Bitcoin není nic strašného, ​​pokud k tomu dojde před květnovým halvingem. Ve svém posledním videu na YouTube 18. března se dokonce vyjádřil, že předpokládá dno páru BTC/USD na $2 000.

Sledujeme aktuální pohyby: UPDATE – Bitcoin nezvládl test 7 000 $ – Podrží ho support?

Vays: Vždycky jsem očekával Bitcoin za $2 800

Podle jeho slov má Bitcoin stále prostor snížit svou cenu o polovinu ještě před halvingem. K halvingu dojde již přibližně 9. května. K možné hladině $2 800 dodal:

„Strašidelné je to po halvingu, nikoliv před halvingem.“ 

„Ve skutečnosti jsem vždy očekával, že k tomu dojde před halvingem. Takže se tam dostáváme. I když je to už jen pár týdnů před onou událostí, jsem s tím naprosto v pořádku.”

Minulý týden se Vays vyjádřil, že Bitcoin by se měl vrátit pod $5 000 poté, co po krátkou dobu cena rostla po středečních enormních ztrátách, které v jednom bodě dosáhly až 60 %.

Dále řekl, že úroveň $2 800 prakticky znamená dokončení předpovědi 80% poklesu vůči maximům dosaženým v roce 2019, tedy přibližně $13 800. K minimu z minulého týdne $3 700 ale dodal, že to bylo pravděpodobně „dostatečně blízko”.

Konec manipulacím s Bitcoinem! Bitfinex představil nový nástroj – Shimmer odhalí manipulace na burze

K čemu byl Bitcoin stvořen

Vays v tomto není sám. Podle statistika Willyho Woo Bitcoin čeká na ztráty předtím, než se hlavní růst zmocní trhu.

„Nejdřív pád, potom na měsíc. Momentálně podstupujeme let do bezpečí, Bitcoin hledá své dno,” zveřejnil ve středu na Twitteru.

„Nicméně mějte na paměti, že jakmile Bitcoin najde své dno, nastane silná býčí reakce. Bitcoin byl totiž vytvořen pro ekonomické prostředí následujících let.”

Současná teorie ohledně halvingu se soustřeďuje na profitabilitu těžařů. Poklesy Bitcoinu pravděpodobně vytlačily menší těžaře právě z důvodu nákladů na těžení, které jsou vyšší až o několik tisíc dolarů, než je cena Bitcoinu na trhu.

Proto hlavní hráči, jako jsou ti, kteří vyrábějí hardware, budou schopni nahradit hashrate malých těžařů. Získají tak větší podíl odměny za každý blok, což zjemní dopad blížícího se 50% snížení přísunu nových Bitcoinů na trh.

Nudíte se v karanténě? V tom případě pro vás máme činnost, která vám navíc vydělá! Mrkněte na tyto způsoby, jak získat kryptoměny ZDARMA:

TOP 5 způsobů, jak získat kryptoměny ZDARMA – Vydělejte si denně 1 – 100 EUR

Zdroj: cointelegraph

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno