ZPRÁVY – BCH mineři končí s těžbou! – Akcie zaznamenaly rekordní růst

0
ZPRÁVY - BCH mineři končí s těžbou! - Akcie zaznamenaly rekordní růst

Přinášíme přehled dnešních zpráv. Jedno z nejdůležitějších témat, které chybělo ve světě kryptoměn, je žádost o vrácení investicí od společnosti Telegram, které byly zainvestovány přes ICO. Vznikl tak velký problém pro tento projekt.

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se na odběr našich videí.

(Článek pokračuje pod videem)

Projekt Telegram se dostává do velkých problémů

Až 10 velkých investorů se rozhodlo, že chce vrátit zpět peníze, které zainvestovali do ICO kryptoměny Gram. Pravděpodobně ze strachu, že SEC jejich projekt zcela zastaví. Pokud by se tak skutečně stalo, bude to velký problém.

Pokud jde o hospodářskou realitu podle Howey, soud konstatuje, že v rámci tohoto systému by další prodej kryptoměny Gram na sekundárním veřejném trhu byl nedílnou součástí prodeje cenných papírů bez vyžadovaného prohlášení o registraci.

Na definitivní rozsudek, zda bude kryptoměna Gram a její prodej zcela zakázán, nebo po splnění podmínek SEC nakonec povolí distribuci, si ještě budeme muset počkat. Pokud by SEC rozhodlo, že ICO bylo nezákonné, může to být konec celého projektu. Protože nebudou mít dostatečný zdroj příjmu na rozvoj.

BCH mineři končí s těžbou!

Po epickém výprodeji na kryptotrhu se velká část minerů kryptoměny BCH rozhodla opustit síť a skončit s těžbou. Náročnost sítě za poslední dny spadla o téměř 30 %. Podobný úpadek, i když ne až tak extrémní, zaznamenala i síť BTC. Taktéž několik velkých firem a běžných uživatelů po velkém cenovém poklesu vypnulo svá zařízení. Pokles hashratu a tedy výkonu sítě dává šanci těm, kteří nadále zůstali v síti těžit. Jelikož v současnosti dokáží za stejnou dobu vytěžit o něco více BTC.

Akcie zaznamenaly rekordní růst

Akcie od začátku tohoto týdne po velkém propadu tentokrát zaznamenaly jeden z největších růstů za poslední roky. Není se čemu divit. Po tak velkém výprodeji musela přijít minimálně korekční struktura. Zda ale je to nejhorší již za námi a krize skončila, to je zatím sporné. Další výprodej lze spustit kdykoliv během dne. Ve srovnání s rokem 2008 ztráty na trhu nejsou již tak velké, ale dynamika pádu je naopak několikanásobně větší než z dob minulé globální krize. Zatímco akcie během celého roku 2008 ztratily 40 – 50 %, během tohoto měsíce je většina akcií až v 30% ztrátě. Pokud by podobný strmý pád pokračoval i nadále, může se za krátkou dobu stát, že recese bude mnohem horší než v roce 2008 a 2009.

Více o aktuální situaci na trhu se dozvíte v tomto videu.

ZPRÁVY, ZPRÁVY - BCH minerál končí s těžbou! - Akcie zaznamenaly rekordní růstKoronavirus nejvíc ohrožuje USA!

Údaje o počtu nakažených v USA se každý den exponenciálně zvyšují. Pokud se šíření nákazy urychleně nepodaří zastavit, může to být katastrofa. Již zítra USA pravděpodobně předběhnou i Itálii, za dva dny Čínu. To jen ukazuje, jak moc jsou Spojené státy nepřipravené. Aktuálně mají téměř 70 000 nakažených na 327 milionů obyvatel. To vše zní děsivě, ale USA jsou kromě rozšiřování svobody známé i svým drahým zdravotnictvím. Pokud by všichni Američané museli zůstat doma a nepracovat, bude to mít drastický dopad na celou ekonomiku.

Bitcoin za $350 000 do roku 2045

Analýza burzy Kraken se opírá o fakt, že značná část bohatství brzy přejde od tzv. „Baby boomers” do rukou generace X a mileniálů. I malé procento tohoto bohatství investovaného do kryptoměn může způsobit významný nárůst na ceně nejen Bitcoinu. Kraken na základě výzkumu přišel s analýzou, že cena BTC v roce 2045 dosáhne ceny 350 000 USD. Podobné názory zastává více předních analytiků či influencerů. Například CZ z Binance nebo John McAfee.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno