[Zprávy] Jak by mohla vypadat nejbližší vážná korekce? • Seznam 10 nejlepších knih pro blockchainové vývojáře

0
Zprávy - Bahamy plánují přijetí CBDC nejpozději do roku 2020 - OKEx vstupuje na indický trh s kryptoměnami

Jak by mohla vypadat nejbližší vážná korekce? • Seznam 10 nejlepších knih pro blockchainové vývojáře • Gemini oznámila otevření nových kanceláří v Chicagu • Může být Libra skutečně spuštěna? • Libra bude muset podporovat Bitcoin, pokud chce přežít • Bloomberg konečně přiznal, že Bitcoin tady zůstane

Jak by mohla vypadat nejbližší vážná korekce?

Z jaké částky a na jakou cenovou hodnotu se dostaneme při nejbližší korekci? O kolik procent klesne Bitcoin, Ethereum a jiné kryptoměny a co bude spouštěčem této korekce? To vše jsou otázky, na které budeme nyní zatím marně hledat odpověď. Nikdo totiž neumí předpovídat budoucnost. Avšak než k té korekci skutečně dojde, budou různé předpovědi a teorie “odborníků” (lépe řečeno pseudoodborníků), stále přibývat. Na linku níže najdete vyjádření slavných osobností  tohoto světa, ale i různé zajímavé Twitter příspěvky. Vřele vám doporučujeme si je v klidu přečíst.

Slíbený článek i se zajímavými názory najdete na tomto linku: ccn.com (v angličtině)

Seznam 10 nejlepších knih pro blockchainové vývojáře

Ať už jste do světa kryptoměn vstoupili kvůli spekulaci, důvěře v navrácení rovnováhy do tohoto světa nebo vás jen hnala zvědavost spojená s kryptoměnami, jedno má tento svět společný. A tím je blockchain technologie. Blockchain je nepochybně základem toho, proč jsou kryptoměny tam, kde jsou. Pokud jste kvůli tomu v kryptoměnovém světě vy a chcete se o blockchainu dozvědět více, popřípadě ho zvelebovat a vylepšovat sami, tak následující seznam knih je pro vás skvělou volbou, jak s touto technologií začít. Nachází se v něm povinné čtení jako Mastering Bitcoin, Mastering Ethereum nebo Blockchain for Dummies. Zkrátka na seznamu najdete vše, co vám pomůže ve vaší budoucnosti spojené s blockchain technologií.

Celý seznam naleznete na následujícím linku: u.today (v angličtině)

Gemini oznámila otevření nových kanceláří v Chicagu

Že prý o kryptoměny nebude zájem. To určitě. Burzy jdou kupředu mílovými kroky, což jen potvrzuje, že zájem o kryptoměny rapidně stoupá. Stačí zmínit například Binance, Kraken nebo Gemini. Tyto burzy se zlepšují snad každý týden. No a právě posledně zmiňovaná burza má v plánu otevřít nové kanceláře rovnou v Chicagu (konkurence pro CME?). Volba tohoto města není jistě náhodná, protože Chicago patří mezi celosvětově významné finanční město. A tak se bratři Winklevossovci rozhodil otevřít kanceláře přímo v tomto městě, protože jejich cílem je vybudovat infrastrukturu pro “budoucnost peněz.”

Více o tomto tématu se dozvíte, pokud kliknete na tento link: beincrypto.com (v angličtině)

Může být Libra skutečně spuštěna?

Je reálné, aby se skutečně spustil jeden z nejambicióznějších projektů, které kdy Facebook plánoval? Libra nepochybně patří mezi jeden z nejtěžších úkolů, který si Mark Zuckerberg a jeho tým vzal na svá bedra. Je však vůbec splnitelný? Vlády, regulátoři a politici po celém světě podrobně sledují vývoj této “kryptoměny” a mnoho z nich má již nyní velký počet dotazů na přední představitele tohoto projektu. A většina z těchto “haterů Libry” tedy vůbec nevypadá nadšeně. Právě proto je celkem dost pravděpodobné, že se Libre vůbec nemusí podařit spustit samotný projekt

Více o problémech Libry se dočtete na tomto linku: coingape.com (v angličtině)

Libra bude muset podporovat Bitcoin, pokud chce přežít

A ještě jedna zpráva a spekulace o projektu Libra. Anthony Pompliano, jako jeden z nejznámějších podporovatelů Bitcoinu, se vyjádřil, že pokud by se projekt Libry nakonec i skutečně spustil, tak by v jistém okamžiku své existence musel podporovat Bitcoin. Bez této podpory je jen velmi nepravděpodobné, aby se Libře podařilo přežít. Jak by k něčemu takovému mohlo dojít? Jednoduše. Propojení mezi “kryptoměnou” Libra a Bitcoinem (nebo jinými kryptoměnami) by bylo přímo integrováno v peněženkách, které by (kromě Libry) podporovaly i jiné kryptoměny (jako například již zmíněný Bitcoin, Ethereum, Ripple a Litecoin).

Více o vyjádřeních Anthonyho Pompliana se dočtete na odkazu níže: ambcrypto.com

Bloomberg konečně přiznal, že Bitcoin tady zůstane

Agentura Bloomberg, která o kryptoměnách informovala zejména během korekci, propadů cen nebo hacků, konečně naznačila, že Bitcoin by tady opravdu mohl zůstat. Ve svém nedávno publikovaném článku o kryptoměnách agentura informovala, že i přesto, že Bitcoin je bublina, tak se jí vždy podaří dostat se zpět na vrchol. Je prý tedy možné, že by tu kryptoměny mohly zůstat a nikam nejspíše nezmizí. Alespoň tak zněla slova ze strany Bloombergu vůči kryptoměnám. A v případě této agentury šlo o vůbec nejpozitivnější slova o kryptoměnách vůbec. Už jen samotný fakt, že přiznali, že by kryptoměny nemusely zmizet, znamená, že se začíná měnit pohled mainstream médií na kryptoměny. Blíží se snad čas, že by se kryptoměnám konečně dostalo pozitivních slov i ze strany největších haterů?

Více o této výborné zprávě se dozvíte na následujícím linku: bitcoinist.com (v angličtině)

Co číst  dále?

[TÉMA] Jsou faucety ztráta času? Tento screen z peněženky Coinpotu dokazuje, že určitě ne!

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem dnešního přehledu zpráv je Marek F.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno