ZPRÁVY – Propady na trhu pokračují i během tohoto týdne – Amerika selhává, peníze se utrácejí!

0
down rating

Přinášíme přehled těch nejdůležitějších zpráv. Kromě novinek určitě doporučujeme si prohlédnout i stream, který byl jen před několika málo minutami odvysílán na našem YouTube kanálu BitLink.

Na našem YouTube kanálu BitLink vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni, a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se k odběru našich videí.

(článek pokračuje pod videem)

Propady na trhu pokračují i ​​během tohoto týdne

Koronavirus výrazně zpomalil světovou ekonomiku. Lidé nechodí ven, neutrácejí, protože jim vypadl příjem a obchody jsou zavřené. Brzy přijdou první vlny propouštění a krize je za dveřmi. Mnozí odborníci se shodují, že tato bude mnohem, mnohem horší, než ta, kterou jsme zažili v roce 2008. Svědčí o tom i finanční politika USA. Na opačné straně to má i pozitivní stránku. Investoři a tradeři zničení krizí začnou hledat alternativní zdroje příjmu a budou investovat do aktiv, jako například BTC. To by mohlo mít za důsledek extrémní růst, minimálně na ATH.

Amerika selhává, peníze se utrácejí!

Fed a americká vláda se marně snaží zachraňovat ekonomiku. Ani vytištění 6 bilionů dolarů nepomáhá. Firmy i nadále propouštějí nejrychlejším tempem v historii. Panika na finančním trhu způsobila na většině aktiv již téměř 50% ztrátu a to pouze v průběhu několika týdnů. Nikdo neví, co bude dál, a zda se vůbec podaří opět oživit nejen ekonomický růst, ale vůbec samotnou ekonomiku. Pravděpodobně toto je poslední nádech před vstupem do historicky nejhorší recese. Ani snížení úrokových sazeb moc nepomůže, protože už teď jsou na hodnotě 0 %. A to ještě nejsme v tom nejhorším.

Mohlo by vás zajímat: ANALÝZA – Bitcoin před silnou rezistencí – Prorazí 7 000 $?

Dosah kryptoměn až pro 107 milionů lidí

Mobilní platební platforma Mobikwik, která má v Indii více než 107 milionů uživatelů, uzavřela partnerství s burzou Buyucoin. “Existují dva typy integrace, které chceme dělat s Mobikwik,” uvedl generální ředitel společnosti Buyucoin, Shivam Thakral, a dodal, že spolupráce se uskuteční ve dvou fázích. Co přinese toto partnerství? Všech 107 milionů uživatelů bude moci na platby používat i kryptoměny – hlavně Bitcoin.

“Budeme integrovat naše služby přímo do Mobikwik Wallet tak, aby uživatelé měli možnost v aplikaci kryptoměny nakupovat a prodávat.”

Že se nestydí, přes banky prali špinavé peníze!

Švédský úřad pro finanční dohled (FSA), “Finansinspektionen”, uložil švédské bance pokutu ve výši 4 miliard švédských korun (386 milionů dolarů) za porušení předpisů v oblasti boje proti praní peněz ve velkém rozsahu. Mezi podezřelými účty v bankách Swedbank a Danske Bank v Pobaltí byly zrealizované platby v hodnotě okolo 5,8 miliardy dolarů. Toto je jasný signál, že přes banky prochází mnohem více špinavých peněz než přes kryptoměny. V tomto případě dokonce díky samotné podpoře bank. Jakou tedy máme mít důvěru k těmto institucím? Žádnou!

Smrtící virus už oficiálně nakazil milion lidí!

Pandemie COVID-19 již ve světě zuří nějaký ten pátek, ale až v posledních týdnech se začala šířit skutečně exponenciálním tempem. Zatímco Čína se již (podle oficiálních informací) s koronavirem poprala, Evropská unie a Spojené státy jsou v jednom ohni. Situace se zhoršuje každým dnem a zaznamenali jsme již milión případů COVID-19! Není ale stále jasné, kolik lidí se ve skutečnosti nakazilo. Reálná čísla mohou být mnohem vyšší než ta oficiální, která nám předkládá web wordmeter. Jen ve městě Wu-Han panuje podezření, že tam byl od začátku roku nakažen téměř 1 milion lidí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno