Zprávy – V New Yersey budou muset mít všechny krypto podniky licenci – Binance přidává podporu další fiat měny

0

Máme tu 20:00, což je ten správný čas pro naše pravidelné zprávy. Dnes se podíváme, jak zákonodárci v New Jersey požadují, aby krypto podniky měly licence, dále tu máme novinky z burzy Binance, kde by byl přidán hongkongský dolar a nakonec zprávu z Japonska, kde tento stát vycházejícího slunce zvažuje tvorbu vlastní digitální měny.

Na našem YouTube kanále BitLink včera vyšla víkendová analýza trhu. Mrkněte na ni a pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se k odběru našich videí.

(článek pokračuje  pod videem)

Binance přidává podporu pro další měnu – Tou je hongkongský dolar

Binance nyní nabízí vklady i výběry v hongkongských dolarech bez vkladových poplatků. Po přidání hongkongských dolarů je mohou uživatelé volně směnit za kryptoměny. Vklady jsou umožněny díky partnerství mezi Binance a platebním zpracovatelem Epay. Uživatelé tak mohou ukládat pomocí QR kodů, převodu, SEPA, Fasapay, PM a dalších elektronických vkladů.

Již počátkem tohoto měsíce burza přidala 15 dalších fiat měn pro nákupy pomocí Visa a Mastercard na své platformě. Krátce před tímto oznámením firma také přidala ruské rublové páry pro svou obchodní platformu peer-to-peer. Všechny tyto snahy naznačují, že Binance se snaží přilákat co nejvíc nových lidí, aby se během tohoto nového býčího trhu zapojili do trhu s kryptoměnami.

Zákonodárci v New Jersey požadují, aby všechny krypto podniky musely vlastnit licence

Státní zákonodárci v New Jersey nyní zvažují nový návrh zákona, který by vyžadoval, aby podniky spojené s kryptoměnami, musely získat řádnou licenci ke svému provozu. Yvonne Lopezová navrhla zákon o digitálních aktivech a blockchain technologii.

Legislativa by stanovila nové požadavky pro podniky v oblasti digitálních měn a vytvořila další ochranu tím, že by po podnicích vyžadovala, aby zveřejňovaly své legální počínání. Měly by tak činit pravidelným zveřejňováním informací, jak postupují v boji proti praní peněz a proti financování terorismu.

Mohlo by vás zajímat: Jsou anonymní transakce opravdu tak anonymní, jak se o nich říká? Výsledek vás možná překvapí

Japonsko zvažuje tvorbu vlastní digitální měny

Vedoucí představitelé japonské centrální banky, ministerstva financí a Agentury pro finanční služby uspořádali řadu zasedání, na nichž zjišťují, zda by se země měla stát další v řadě, kde by byla zavedena vládou schválená digitální měna. Mezi diskutované otázky patří, jak by japonská vláda, která by přijímala digitální měnu centrální banky, ovlivnila světovou ekonomiku.

Hospodářství v zemi by z přijetí digitální měny mohlo mít největší užitek. Podobně jako ostatní země však čelí stejným obavám z hackerství, finančních zločinů a praní špinavých peněz. Guvernér Haruhiko Kuroda již dříve ve svém prohlášení uvedl, že v Japonsku není poptávka po státem schválené digitální měně, ale přesto by lidé mohli projevit zájem, jakmile budou řádně vyřešeny regulační výzvy a rizika.

Co číst dál?

Co tlačilo v posledních dnech Bitcoin dolů – Spálené longy za půl miliardy dolarů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno