[PŘEHLED TRHU] Černá ovce kryptoměn na vzestupu

0
up růst bitcoin sv altcoiny

Bitcoin Cash sice vytvoření forku Bitcoin SV nepříznivě zasáhlo, ale v některých oblastech můžeme pozorovat i pozitivní efekty. Již není symbolem „temné strany“ kryptoměn. Nenávist krypto-komunity se nyní krystalizuje právě na BSV. O to šťavnatější je fakt, že právě BSV dnes zaznamenal slušný růst a za posledních 24 hodin se jeho hodnota zvedla o 8 %.

O něco méně – 6 %, má Ethereum Classic, zatímco Buterinovo Ethereum narostlo o 5 %. I BTC Cash mírně povyskočil a LEO token od Bitfinexu konečně přerušil ošklivý propad a za posledních 24 hodin si připsal téměř dvě procenta.

Bitcoin i tak vítězí

Ale na altseason to zatím nevypadá. Dnešním vítězem je jednoznačně Bitcoin, který celou tuto minipumpu začal a včera ke své ceně přihodil cca 250 $. Celkově tak vykázal 4procentní zisk, a dokonce trochu zvýšil svou dominanci.

Ta se momentálně pohybuje okolo 67 % – o trochu méně než rekordních 71 %. Bitcoin je na tom momentálně docela dobře. Již se stihl vyhrabat z říjnového dna a momentálně útočí na velmi silnou rezistenci.

Hladina 8 600 $ je pro nás momentálně klíčová. Máme však čas. Na její zdolání by mělo dojít v průběhu tohoto týdne. Pokud weekly svíce uzavře nad 8 600 $, mělo by nám to otevřít cestu zpět k 10 000 $.

V opačném případně hrozí Bitcoinu další pokles – až na 7 200 $. Medvědí scénář se nám však moc nezdá.

Altcoiny

Alty stále neučinily rozhodující krok. Tradeři si sice pohrávají s myšlenkou na altseason, ale jakýkoliv větší růst na trhu musí mít svůj důvod. Tím je většinou rostoucí Bitcoin, který s sebou většinou potáhne i alternativní coiny.

My však chceme vidět pořádné fundamenty. Právě ty totiž zajistí, že po růstu si coin svou cenu udrží. Celkem dobrým příkladem je například Binance Coin (BNB), který to trochu přestřelil a na začátku léta vytvořil nové ATH na 40 $, ale to byla anomálie. Momentálně se pohybuje kolem 18 $, což je stále velmi pěkná cena, a většinou patří mezi ty ziskovější kryptoměny.

O altcoinech se více pobavíme na dnešním streamu. Začínáme ve 13:00, případně si nás můžete prohlédnout ze záznamu. Stačí kliknout a sledovat video.

https://youtu.be/FWTUe4oom4c

Budeme rádi, pokud nám na YouTube dáte like, případně se přihlásíte na odběr našich videí. Náš YouTube kanál BitLink po třech týdnech fungování nasbíral 200 odběratelů!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno