PŘEHLED TRHU – Trh zase pumpuje – Bude to nový vrchol, nebo bull trap?

0
its a trap

Past na medvědy, nebo nový vrchol? To je otázka za milion. V posledních dnech stále častěji opakujeme, že trh s kryptoměnami může v nejbližších týdnech / měsících přestat stoupat a nastane pořádná korekce. Do halvingu nám zbývá více než 85 dní, takže ještě máme čas na menší bear market.

Ten však samozřejmě nemusí přijít hned. Máme však několik velmi dobrých důvodů, proč si myslíme, že Bitcoin (a tím pádem ani altcoiny) v blízké době růst nebudou. Tím hlavním je samozřejmě technická analýza.

4h BTC/USD - Bitfinex
4h BTC/USD – Bitfinex

Tento graf jsme ukazovali včera na LIVE Tradingu. Od té doby se už Bitcoin posunul o 400 $ výše. Sledujte BitLink a nenechte si ujít naše streamy a analýzy.

Bitcoin nyní začíná testovat dlouhodobou klesající trendline, která se táhne ještě z ATH z prosince 2017. Překonání této rezistence je pro Bitcoin kritické a není to žádný snadný úkol. Je málo pravděpodobné, že by dokázal prorazit tak silnou rezistenci po 50 dnech neustálého růstu.

Ceny 10-11 tisíc dolarů jsou ideální pro výběr zisků. Mnoho obchodníků tam uzavírá pozice přesně z toho důvodu, že neočekávají další stoupání. Pokud by se náhodou Bitcoinu podařilo prorazit všechny silné rezistence, vždy se dají otevřít nové pozice. Nicméně riskovat zisk, který se tvořil téměř dva měsíce kvůli pár procentům, to se opravdu nevyplatí.

Klíčem k úspěšnému obchodování není nakupovat dole a prodávat nahoře, ale řídit si riziko. A pokud je riziko příliš vysoké, každý obchodník se raději pojistí.

Máte aktivované oznámení na coinmagazin.cz (návod zde)? Dostávejte naše krypto-zpravodajství vždy hned po vydání. Případně nás sledujte na facebooku.

Bull trap, nebo nové high?

Takže… bull trap, nebo nové high? Mně osobně je to prakticky jedno. Mně už Bitcoin chytil stoploss, prodal jsem i většinu altů a rád je zase znovu nakoupím, až na to bude vhodnější čas.

A co vy? Držíte ještě své pozice nebo jste se ukryli do fiatu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Chcete vědět víc? Podívejte se na úterní vydání naší show LIVE Trading 2.0!

LIVE Trading 2.0 – Konečne větší korekce – Ale postačí na otřesení weak hands?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno