Známí krypto tradeři předpovídají další cenový vývoj BTC – Bude růst?

0
Známí krypto tradeři předpovídají další cenový vývoj BTC - Bude růst?

Po halvingu se v krypto komunitě ozývá velké množství ohlasů. Téměř každý známý trader se chce na Twitteru pochlubit se svojí pohalvingovou analýzou. Co tedy očekávají známí tradeři?

Býčí scenář a break out z trianglu

Satoshi Flipper je známý trader s několikaročními zkušenostmi a desítkami tisíc fanoušků na Twitteru. Na svém profilu se pochlubil svou analýzou, kde očekává dokončení trianglu. Očekává, že halving může způsobit break out pohyb z tohoto patternu.

Po těžkých časech by konečně mohl přijít na BTC i větší růst. Satoshi Flipper řekl:

„Stále sázím na prolomení horního odporu trendových linií. V žádném případě se mé přesvědčení nemění. To, že někteří klauni prodali svůj BTC, neznamená, že udělám totéž.” 

Očekává se velký break out pohyb!

Podobnou predikci nastínil i technický analytik BTC známý jako Galaxy. Uvedl, že když BTC měl naposledy sedm po sobě jdoucích zelených svíček, udělal skoro 200% zisk. Není vyloučeno, že se podobný cenový vývoj nezopakuje i tentokrát. Galaxy dále uvedl:

„Podívej, co se stalo naposledy, když jsme měli 7 po sobě jdoucích zelených týdenních svíček. Měli jsme svíčku „doji”, po níž následoval 160% růst. A to se může zopakovat!”

Bitcoin bude dlouhodobě růst

Optimistický, střednědobý až dlouhodobý trend BTC založený na fraktálech a technických ukazatelích je dále podporován vstupem kvalitních investorů na trh. V rozhovoru pro CNBC uvedl miliardář a manažer hedgeových fondů Paul Tudor Jones, že s postupem času se důvěra lidí v BTC začne zvyšovat. Zdůraznil, že toto aktivum je zde pouze 11 let. To je zatím velmi málo. Jones řekl:

„Pokud jde o důvěryhodnost, BTC má 11 let. Důvěra v aktivum je velmi malá. Sledujeme vznik obchodu s hodnotami. Zda uspěje, nebo ne, ukáže jen čas. Vím, že každý, kdo investuje do BTC, hodně riskuje.”

Vzhledem k dopadu Paula Tudora Jonese na finanční trh existuje možnost, že se pokoušel v rozhovoru manipulovat s cenou a řekl přesný opak toho, co jde sám na burze realizovat. Stejně tak ostatní známí tradeři takto dlouhodobě manipulují s cenou.

Medvědí scénář pro BTC

V krátkodobém horizontu několik obchodníků s kryptoměnami očekává, že cena BTC klesne až na 6 500 dolarů. Existují přesvědčivé argumenty pro dočasný medvědí trend. Bitcoin se blíží na 10 500 USD a nutně potřebuje retracement. Nemůže růst donekonečna.

Podle obchodníka s BTC Dave the Wave se může zopakovat rok 2019. To znamená, že cena nyní roste, ale během léta se opět dostane do tvrdého bearish trendu.

„Pokud fraktály nadále drží, je čas začít přemýšlet o úrovních konsolidace. 50% pokles by stejně nebyl úplně mimo reálná očekávání.”

Co číst dál?

Srovnání zadluženosti, růstu HDP Spojených států a zemí eurozóny

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno