[Zprávy] Bratři Winklevossovi: Pokud Bitcoin překoná 10 000 dolarů, na 15 000 se dostane ihned • Ty nejšílenější predikce ceny Bitcoinu

0
Zprávy

Bratři Winklevossovi: Pokud Bitcoin překoná 10 000 dolarů, na 15 000 se dostane ihned • Ty nejšílenější predikce ceny Bitcoinu • TOP 4 důvody k opovržení Bitconnectem 2.0 • 5 nejziskovějších kryptoměn za poslední týden • MetLife bude využívat platformu Ethereum při pojišťování • Centrální banka Austrálie: Kryptoměny nebudou nikdy celosvětově akceptovány

Bratři Winklevossovi: Pokud Bitcoin překoná 10 000 dolarů, na 15 000 se dostane ihned

Dne 19. června se prostřednictvím svého Twitteru dvojčata Tyler a Cameron vyjádřili, že pokud se Bitcoin dostane nad 10 000 dolarů, tak ihned poletí i na 15 000 dolarů. Důvodem by mělo být klasické FOMO (fear of missing out), kdy se po překročení psychologické hranice 10 000 dolarů začnou investoři hrnout do Bitcoinu. Stejně však věří, že tam pohyb ceny nahoru neskončí. Do konce roku (v případě, že překročí 10 000 dolarů) může Bitcoin klidně atakovat i vyšší hranice. Souhlasí přitom s Tomem Lee z Fundstratu, který si myslí, že Bitcoin může jít až na 40 000 dolarů.

Více o této zprávě se dozvíte zde: bitcoinist.com

Ty nejšílenější predikce ceny Bitcoinu

A ještě jedna zpráva bude spojena se spekulacemi a predikcemi. Největším „startérem“ obrovského růstu by měla být vidina halvingu v roce 2020. Ten by měl vystřelit Bitcoin pořádně vysoko. Otázka ale je, kam až. Například podle Tima Drapera se Bitcoin dostane mnohem výše, než si myslí Tom Lee. Do roku 2023 by měl být BTC na hranici 250 000 dolarů. Predikce Johna McAffee je známá všem. Do 31. prosince 2020 má mít Bitcoin hodnotu 1 milionu dolarů. Tuto tezi podpořil i analytik IBM Jesse Lund, který také vidí Bitcoin až nad 1 milionem dolarů. Ten se však nevyjádřil, kdy by k tomu mělo dojít.

Více o šílených predikcích si můžete přečíst na linku níže: coininsider.com

TOP 4 důvody k opovržení Bitconnectem 2.0

Nechvalně známý Bitconnect (pravděpodobně jedna z největších Ponzi schémat v kryptoměnovém světě) dopadl opravdu hrozně. Mnoho lidí přišlo o peníze a několik z nich se hned rozhodlo Bitconnect žalovat. Po ani ne 2 letech zde máme návrat „kryptoměny“, která má být něčím úplně jiným (no to určitě). Na projektu Bitconnect 2.0 nesedí hned několik věcí, a tak všem vřele doporučujeme, aby se tomuto projektu vyhnuli velkým obloukem. Největší pochybnosti by přitom měly vzbuzovat burza Bitconnectu, finanční aspekty, různé slibování bonusů a samozřejmě samotná tragédie jménem Bitconnect.

Více o Bitconnectu 2.0 si můžete přečíst na tomto linku: nulltx.com

5 nejziskovějších kryptoměn za poslední týden

Nejde ani o Bitcoin, Ethereum, Ripple nebo Litecoin. Za poslední týden narostly nejvýše úplně jiné kryptoměny – ty, které jsou méně známé. Nejvíce profitabilní byl Chainlink (LINK), který udělal až 58,5 % za týden. Opravdu krásný zisk za tak krátkou dobu. Druhou nejúspěšnější kryptoměnou byl Reddcoin (RDD), kterému se podařilo vystřelit o 37 %. Následuje Grin (GRIN) s nárůstem až 35 %. Velmi těsně za ním je KuCoin (KCS), který se dostal na zisk 34,5 %. No a poslední kryptoměna je pravděpodobně i tou nejznámější. Jde o Zcash (ZEC), který se za týden zvýšil o 20 %.

Více o ziscích těchto kryptoměn za poslední týden najdete zde: cryptopotato.com

MetLife bude využívat platformu Etherea při pojišťování

MetLife všichni určitě znáte. Jde o šestou největší pojišťovací společnost na světě (má 90 milionů zákazníků v téměř 60 zemích světa). I tato společnost si již uvědomuje výhody blockchainu, a proto ho má v plánu brzy implementovat prostřednictvím různých startupů. Smart kontrakt platforma (a zmíněný start up) LifeChain by přitom měla být klíčem k propojení MetLife a Etherea.

Více o této zprávě se dočtete na tomto linku: cryptoslate.com

Centrální banka Austrálie: Kryptoměny nebudou nikdy celosvětově akceptovány

A centrální banky začínají opět „hatovať“ na kryptoměny. Vždyť co jiného jim také zbývá? Musí se nějak chránit, jelikož kryptoměny by je mohly obrat o jejich roli ve společnosti. Největším problémem by měl údajně být nedostatečný vývoj kryptoměn. Funkcionalita, škálovatelnost, adopce – to vše uvedla největší banka v Austrálii jako problémy, kvůli kterým by se kryptoměny neměly dostat na výsluní – minimálně ne v blízké budoucnosti.

Více o vyjádření této centrální banky Austrálie můžete najít zde: cointelegraph.com

Přeloženo ze slovenského originálu, který napsal Marek.

Co číst dál?

DENÍK ZAČÍNAJÍCÍHO TRADERA – ZÁKLADNÍ POJMY – 1. ČÁST

Nezmeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem Facebooku a nově i na Instagramu Twitteru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno