Zprávy – V Číně je nejvíce uživatelů digitálních měn na světě – Fotbalový klub Barcelona plánuje vydat vlastní token

0
Zprávy - Pojišťovny v Číně využívají blockchain pro vyplácení dávek na boj s koronavirem - Anthony Pompliano: Cena Bitcoinu do konce roku 2021 dosáhne 100 tisíc dolarů!

Je tu, večer což znamená ideální čas na večerní zprávy. A co se v nich dozvíme? V Číně je nejvíce uživatelů digitálních měn na světě, fotbalový klub Barcelona plánuje vydat vlastní token a poskytovatel půjček a likvidity B2C2 oznámil spolupráci s kryptoměnovou firmou SFOX.

Fotbalový klub Barcelona uzavřel spolupráci s Chiliz – Plánují vydat vlastní token

Španělský fotbalový velkoklub FC Barcelona se spojil s fintechovou platformou Chiliz, aby společně vytvořili nový projekt pro fanoušky tohoto klubu. V rámci partnerství s FC Barcelona vytvořil Chiliz, Barca Fan Token pro použití ve své sociální mobilní aplikaci nazvané Socios. Token funguje na Chiliz blockchainu, který však vychází z Etherea.

S technologickým pokrokem přichází potřeba nových metod jak zapojit fanoušky do dění. Zejména pokud jde o FC Barcelona, která je čtvrtým nejcennějším sportovním týmem na světě. Po obdržení tokenu (jako odměny za účast v aplikaci Socio) mohou fanoušci tokeny utratit za produkty a akce spojené s tímto fotbalovým klubem.

Poskytovatel půjček a likvidity B2C2 oznámil spolupráci s krypto firmou SFOX

Britský poskytovatel půjček a likvidity B2C2 začal spolupracovat s firmou SFOX, přední americkou krypto společností sloužící institucionálním investorům. Toto partnerství je uzavřeno z důvodu, aby klienti SFOX měli přístup k velké likviditě na platformě B2C2 a k cenově výhodným OTC trhům.

B2C2 je první obchodní OTC platforma, která bude přidána k platformě SFOX. Vedení obou platforem se domnívá, že kryptoměnové OTC trhy získaly v posledních třech letech velký tržní podíl z tradičních burz a mají před sebou velkou budoucnost.

Mohlo by vás zajímat: VIDEO – 5 jednoduchých kroků, jak se stát milionářem

V Číně je nejvíce uživatelů digitálních měn na světě – Platí jimi více než přes Apple Pay 

Čína vede, pokud jde o digitální platby průměrných spotřebitelů v zemi. Pro srovnání dodáváme, že ve Spojených státech jsou platby např. pomocí Apple Pay stále přijímány mnohem častěji než digitální technologie. A podobně je na tom třeba také Japonsko, kde uživatelé dávají přednost jiným alternativám.

Navzdory tvrdému postoji čínské vlády ke kryptoměnám projevila tato země zájem také o technologii blockchainu a rozvoj digitálních měn centrální banky. Začíná být jasné, že Čína sleduje své vlastní cíle, kterých se chystá dosáhnout prostřednictvím dodatečné regulace.  Chce být zkrátka v oblasti digitálních měn jedničkou, neboť si nemohou dovolit, aby kdokoli narušoval jejich ekonomiku.

Co číst dále?

Projekt ReFork s reálným produktem – Skvělá možnost nakoupit před vstupem na burzu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno