Zprávy – V Německu má 40 bank zájem o obchodování s kryptoměnami – Binance přidává podporu pro ruský rubl…

0
Zprávy - V Německu má 40 bank zájem o obchodování s kryptoměnami - Binance přidává podporu pro ruský rubl...

Dnes večer tu máme spoustu nových zpráv ze světa kryptoměn. O co se tedy bude jednat? V Německu má 40 bank zájem o obchodování s kryptoměnami, Binance přidává podporu pro ruský rubl na jejich peer-to-peer platformu a italský regulátor pro cenné papíry vypnul šest internetových stránek s devizami a dvě stránky pro investování do kryptoměn.

V Německu má 40 bank zájem o obchodování s kryptoměnami

Několik německých bank usiluje o to, aby regulační orgány mohly pro své zákazníky nabízet služby obchodování s digitálními aktivy. Důvodem je, že nové právní předpisy bankám umožnily rozšířit své nabídky nad rámec tradičních cenných papírů, jako jsou akcie a dluhopisy, o kryptoměny Bitcoin (BTC), Ether (ETH) a XRP.

Mohlo by vás zajímat: Tone Vays trvá na své predikci – Bitcoin za 4 000 $ do halvingu!

Nicméně každý, kdo má zájem o obchodování s kryptoměnami, musí svůj zájem u regulátora zaregistrovat nejpozději do konce března. Objem žádostí údajně překonal očekávání ministerstva financí a aktuálně jsou již 4 desítky bank a společností, které mají o toto rozšíření zájem.

Binance přidává podporu pro ruský rubl na jejich peer-to-peer platformu

Binance pokračuje v rozšiřování svých služeb. Burza totiž přidává ruské rublové páry pro svou peer-to-peer obchodní platformu. Platforma je dostupná prostřednictvím mobilní aplikace Binance pro systém iOS a Android. Uživatelé si nyní mohou koupit a prodat Tether, Bitcoin, Ethereum a Binance Coin za rubly s nulovými transakčními poplatky.

Binance P2P byla spuštěna v říjnu 2019 s cílem usnadnit přístup ke kryptoměnám po celém světě. Zatímco zpočátku sloužila pouze čínským uživatelům platícím v čínských jüanech, platforma se později rozšířila o vietnamský dong a nyní ruský rubl. Obchodní platforma peer-to-peer je součástí snahy Binance rozšířit nabídku svých produktů. V lednu burza oznámila program pro obchodníky P2P, který bude nabízet konverzní služby podobným způsobem jako LocalBitcoin.

Mohlo by vás zajímat: Kryptoměny a blockchain MUSEJÍ nahradit banky – Neexistuje jiná cesta! – Tady jsou důvody

Italský regulátor pro cenné papíry vypnul šest internetových stránek s devizami a dvě stránky pro investování do kryptoměn

Italský regulátor pro cenné papíry vypnul šest internetových stránek s devizami a dvě stránky pro investování do kryptoměn. Komise obvinila těchto 8 stránek z porušení za poskytování nelegálních obchodních produktů a služeb. Cílem byla ochrana investorů, proto italské úřady zavedly regulaci kryptoměn na domácím trhu.

V zákonu stojí, že jakákoli transakce zahrnující výměnu kryptoměn za fiat nemá být zdanitelná, ale zisk a ztráty z těchto transakcí by měly. Italský senátní výbor pro korporátní záležitosti se také zabýval legislativou. Jeho cílem je vytvořit pokyn pro regulaci všech finančních a IT firem, aby regulovaly své finanční transakce prostřednictvím elektronických prostředků.

Co číst dál?

Akcie Tesly jsou jedny z nejnebezpečnějších – Obchodníci z Wall Street vysvětlují proč!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno